Kritiky

Zájemcům o konstruktivní, objektivní a pouze kladnou kritiku se naskýtá možnost použít nejmodernější techniku a pomocí ankety sdělit managementu skupiny svůj názor a svou radost ze skupiny Kožená Hrdla. Dosavadní kritika na Kožený Hrdla je z naprosté většiny pouze kladná a nadšená. Jinou než kladnou kritiku totiž dominantní Kapelník striktně a nemilosrdně potlačuje.

Záporná kritika

Záporné kritické ohlasy na Kožený hrdla také existují, jde však o v podstatě marginální až zbytkové projevy nekritické zášti, zloby a závisti. Tyto projevy nemají žádný praktický význam. Jsou zde zmíněny jen v rámci nejvyšší objektivity této internetové stránky, jako příklad je možno uvést tento výplod šíleného antihrdelního nedospavce:

umělecký dojem - umělecký dojem? cha,cha, uměj vůbec naladit ty krámy do kterých se trefují? Já , jen o nich slyšel vyprávět a poblil jsem se z toho. Jeden můj známý, on špatně slyší se nechal ukecat, nechal si darovat vstupenku a teď toho hrozně lituje. Teda co ten vyprávěl..
Trumpetista - než začne hrát je opilý. Pak hraje jako o závod, ale většinou jen večerku, prý vzpomínka na vojnu.
Klarinetista - všeuměl, ale nic neuměl, jen se tam natřásal do rytmu jako smyslů zbavený.
Houslista - ten si plete šmyčec s pilou rámovkou. Taky si už vydělal - musí si koupit nový. Stejně ho zase zničí, ať raději píská na prsty, třeba mu to půjde líp a nebude trápit koně k vůli žíním.
Basák - ten, aby upoutal "slečínky", tak neví naco by zahrál. Při hraní se nesoustředí a hraje úplně něco jiného než ostatní, ale velkou chutí.. No je to děsný.
Ani o jednom kytaristovi nemá cenu psát, snad údajně správce počítačový sítě, ale nevím, kde. Ten se velice brzy prdne, je s nim sranda, ale jako s klaunem. Furt se uklání, ale ne ze zdvořilosti. Kouká babám za výstřih a protože má fotografickou paměť, tak si to večer vyvolává. Je to prý dobrý, ale já si myslím, že kecá. Ten druhej, není slyšet a aby mu to nikdo nevyčítal, tak furt trhá struny. No dyť to povídám-magor.
Banjista - to tlustý prase? Šmodrchá tam ty prsty a myslí si, že ho všichni žerou. Kdepak, oni na něj serou. Prý i někdy zpívá, teda to musí bejt...
Snad jen ta manažerka, je pěkná, to jo, ale z dálky. Jak se člověk přiblíží..no, raději bez komentáře.. Taky chce na starý kolena ohromit, bude šoupat prsty po valše, lidičky podržte mně. Kdyby raději pořádně uvařila a netahala se po nocích. Ona je stělesněním úpadku českéhýho ženství. Jó, Němcová, Pujamnnová nebo Fučíková to byly osobnosti a bez valchy kam to až dotáhly... Tahleta, ta neví co by...
Ještě k nim patří dva, nějakej dobrej duch..Nepochopil jsem, co je na něm dobrýho. A duch? No to nikdo do dnes nepochopil. Von vůbec nic neříká, sedí a bojí se, aby asi nedostal přes držku, kdyby něco kváknul. Ještě před koncem hudebního hnusu prchá, prý na Metro. Chtěl bych ho vidět, kak skutečně letí? A ten internetový maniak, to snad ani není člověk. To je komputerový šílenec. Vždy» si přečtěte ty kecy, co o těch magorech píše. To může vymyslet jenom duševně nemocný člověk. A» se jde léčit a nekazí nám v Praze vzduch. Bóže, tedy to je snůška dřeváků pod vedením největšího idiota co svět spatřil. Říkám a radím vyprdněte se na ně, je to ztráta času. Raději si pojďte zaspívat moravské lidové na truc těm ubožákům.
sděleni - Ať to sbalí. Čím dřív, tím líp. Nedají se ani poslouchat na což se na ně dívat. Jsou doopravdy k poblití již před hraním.

www stranky - ty se mi děsně líbí, budu se k nim denně s radostí vracet
*)
no trochu rozumu tomu šílenci zdá se zůstalo!!

jméno - I kdyby bylo povinné tak ho tam mít nebudete! Jděte se všichni léčit, třeba ještě někomu z vás svitne neděje, a vrátí se za 10 let z Bohnic relativně zdráv. I když o tom silně pochybuji...

 


Kladná kritika

Výše uvedená záporná kritika (lze-li onu podlou snůšku žvástů možno ještě považovat za kritiku!) vyvolala až nečekaně bouřlivou kladnou odezvu:

umělecký dojem - az niterne bozsky
sdělení - Mily Kozeny Hrdla, ze sameho rozhorceni jsem temer ani nemohl docist tu snusku odpornych pomluv a lzi, co se objevila jako "Kriticky" prispevek ve vasi ankete. Vasi produkci miluji, zboznuji vase cerna trika i vas odusevnely vyraz, s nimz obstastnujete nase nemuzikalni slechy. Nedbejte stekani vzteklych psu, vase karavana kraci vitezne pousti svetove popularni hudby. Vytrvejte, otisky vasich bot budou jiz brzy zdobit Sin Slavy!
*)
no to zas tento bezháčkočárkový cizinec přepísknul na druhou stranu, do Síně slávy jim ještě několik krůčků chybí!! .


Tento pochvalný majl přišel ihned po skončení II. koženýho maškarního bálu:
Subject: Díky za každý takový večer

Nazdar Romane, vlastně jestli bych spíš neměl použít oslovení Vaše Eminence,

Bylo to včera moc fajn, oběma se nám to moc líbilo, Markéta (vlastně jsem
vás ani nestihnul představit a seznámit) mi ráno říkala, abych Ti zavolal a
potvrdil, že se jí to taky opravdu líbilo, i když se třebas možná netvářila
tak nadšeně jako ostatní posluchači a příznivci KH. A tak se mohlo zdát, že
není třebas úplně unešená, ale opak je pravdou. Výkon všech hudebníků byl
famózní, excelentní ba přímo mistrovský. Ještě jednou díky za bezva večer,
je to jeden ze způsobů dobíjení baterek!

Zdravíme

Standa a Markéta