Manažerka

Uměleckou manažerkou, valchistkou a vokalistkou kapely je Blanka.

Stará se o zázemí Kožených Hrdel. Srdnatě žehlí průšvihy kapely, nehledí na vlastní újmy. Bez její péče by kapela nepronikla do vinných moravských sklepů ani na světová soutěžní kolbiště.

Blančin jasný tenor je výraznou dominantou všech skladeb. Naučila se hrát na valchu jejíž břitký měděný zvuk se stal již nedílnou součástí Kožeňácký Image.

Všichni Kožeňáci mají rádi pivo v jakémkoli množství (upřednostňují Cambrinus). Vzhledem k tomu, že  manažerka je přísná,  miluje víno a všichni se jí obávají, tají Kožeňáci své chutě na pivo a popíjí vínečko a tváří se jako by pivo ani neexistovalo. Zkrátka manažerka je jejich "Železná Lady", které se sice nebojí, ale jisté oprávněné obavy tu jsou a nelze je přehlédnout.

Oficiální životopis:

-od útlého dětství milovala a cele se oddávala folku a country
-po vstupu do prvního manželství se sice láska k folku a coutry neztratila, ale z rodinných důvodů byly potlačeny veškeré aktivity na minimum (dvě dcery)
-hudební vyžití pouze v pasivní účasti na folkových koncertech a setkáních
-na těchto setkáních však čerpala inspiraci, kterou dnes úročí
-odrostlejší dcery a příchod KH do jejího bezprostředního okolí způsobil odklon od pasivity k aktivitě
-ujímá se žezla manažerky KH
-touha po coutry a banju vrcholí při její druhé svatbě
-rytmus vydávaný jejími holými prsy na koženohrdelnou valchu zní ve vinárnách a hospodách na Vinohradech tak slastně, jako Bachova Tokáta a fuga na varhany v katedrále Sv. Víta na Hradě