Křest CD v Americe (14.12.2006)

Netrpělivě očekávané První Pravé Kožené CD a jeho křest přilákalo do Country saloonu Amerika zástupy natěšených fanoušků a fanynek. Hned s prvními Koženými tóny se okamžitě zaplnil parket před kapelou tancechtivými tanečními páry (později i víceáry).

Po skončení první, rozehřívací série známých kožených hitů oznámil Roman celému Koženýmu světu radostnou událost - zrodilo se nové, čerstvé, roztomilé, baculaté kožené CD s názvem No tak zpívej!! plné autorských písní z dílny KH - svým dílem přispěl zejména HonzaS, RomanD, RosťaP, MílaW, ale svůj vklad Kožené myšlence neváhali přidat ani geograficky vzdálenější příznivci WoodyA, HandyWC a DownY. Plně se tak prokázala univerzální platnost myšlenky Kůže nezná hranic!!

Po rituálním křtu šampaňským propuklo davové nadšení. Zájemci o cédéčko oblehli jednotlivé členy kapely s žádostí o podpis. Již nyní je totiž prozíravějším majitelům tohoto hudebního skvostu jasné, že se cena cédéčka pro jeho limitovanou sérii v budoucnosti vyšplhá k nevítaným výšinám a cédéčko tak vedle své kulturní hodnoty získá i značnou cenu investiční. Pro ty kdož nyní litují, že se nemohli akce zúčastnit a přišli tak o výhodnou koupi má management dobrou zprávu: několik posledních kusů cédéček je ještě možno získat přímo od managementu.

Po skončení církevního obřadu se celý saloon proměnil v jeden hučící kotel. Taneční mistři nepřestávali udivovat svými démonickými tanečními kreacemi, odvážné figury střídaly vířivé piruety, foťák nestihal zachytit nad čím oko tanečního laika jen žaslo.
Počasí na vánoce moc nevypadá, ale Kožený Hrdla na ně nezapomněly. Rolničkami, sobími kopýtky, parohy ale hlavně srdceryvnými vánočními písněmi a koledami zjihla srdce většiny přítomných. 
Volání slávy, dlouhotrvající ovace na otevřené scéně, omdlévající fanynky (hlavně Láďovy) a šílející fanoušci ukončili slavný den Kožených Hrdel. Vinohrady se jen pomalu nořily zpět do své poklidné nostalgicky předvánoční atmosféry. Zážitek takto mocný zřetelně zanechal svou nesmazatelnou stopu v dějinách Hrdel, Ameriky, Vinohrad ale i celýho koženýho všehomíra.