Padesátiny na Berounce (30.07.2005)

Uprostřed léta se kapela sjela do nádherného údolí u Berounky, kde  vlastní Pavel krásnou romantickou chatu. Důvodem přesunu do berounských hvozdů byla hromadná oslava padesátin jednak Pavlových, dále pak jeho půvabné ženy a dalších členů osady. Dodnes nikdo nespočetl, jestli bylo více oslavenců nebo členů kapely – ta se sjela takřka plném počtu. Jediného chybějícího basistu (služební povinnosti) bravurně zastoupil nejmladší Petr.

Kapela dorazila tradičně včas, většina si ihned připravila pohodlné ložnice ve svých autech  (někteří ložnice během večera neustále zvelebovali) a zhodnotila stoprocentní připravenost klanu rodiny Lédlů. Ti v přípravě večera mysleli skutečně na všechno. Sotva se všichni shromáždili, jako na povel začalo pršet a to tak vydatně, že chvílemi produkce kapely vypadala jako boj se živlem – kdo je hlučnější a vytrvalejší.  Ovšem na Pavla a na kapelu si vodní příděl nepřišel. Nad paloukem byla důmyslně rozvinuta plachta a všech 70 (?) lidí se schovalo, jedlo, pilo, hodovalo, poslouchalo navlhlé tóny kapely a všem bylo fajn.  Hned vedle Pavlovy chaty stálo zázračné auto, ze kterého během celého večera i druhý den proudilo jídlo nejrůznějších chutí, pivo, víno i voda se čepovala v přilehlé kůlně a tóny Kožených Hrdel k tomu všemu dotvářeli krásnou prázdninovou náladu  do pozdních nočních hodin.

Rána na Berounce  jsou vlhká, ospalá a nádherná. Během dne jsme se rozjížděli s příjemným pocitem, že se nám všem zase povedlo něco hezkého, na co budeme rádi vzpomínat.

KH děkují všem oslavencům za milé přijetí, dobrou náladu a krásné prostředí, v kterém jsme mohli strávit letní den!