Open KožAir Sázava 2004 (4.8.2004)

Letošní Kožený Open Air Sázava 2004 u Blanky začalo slibně. Poplašný článek v Mladé Frontě naladil všechny účastníky konspirativně, Blanka si v očekávání delegace těžkooděnců dokonce oblékla slavnostní frak.
Účastníky akce vítaly orientační tabule vtipně rozmístěné po celé příjezdové trase (standardní cesty se nedalo z důvodů globální rekonstrukce silniční sítě použít). Hned po příjezdu nás plně pohltila vůně kožených klobásek.
   
Zpestřením akce byl křest nového Koženýho turbovrtulovýho letadla. Let nad večerní Sázavou byl nezapomenutelný. Pro ty, kteří se do letadla nevešli připravil Míla sadu nádherných leteckých pohlednic. Srdce všech radostí plesala.
   
   
Klobásky následoval mnohačetný šik do růžova vyrožněných brojleříků obou čeledí, stehenní i křídelní. Hostitel Roman s úspěchem vyzkoušel nové medové koření, masíčko se v našich mastných ústech jen rozsejpalo.
Open Air nebylo určeno primárně jen pro staré, zasloužilé kožeňáky, naopak jsme s potěšením mezi sebou přivítali i nejmladšího Tomáška, který hned prokázal zděděné vlohy a zahrál nám krátkou ale údernou znělku. Zbytek akce trávil u pumpy.
   
Obětavá Věrka nestačila vyrábět voňavé bramboráčky, hudba krásně hrála, hvězdičky blikotaly, prostě KožPárty se vydařila!! Blanko a Romane díky!!!
Panoramatické zátiší s autama budiž dokladem, že nejvíce se vypilo piva nealkoholického.